Shporta

Blog

E premte 18 Qershor, 2021 / I pakategorizuarCheesecake me akullore

KOHA E PERGATITJES: 25 min            KOHA E NGRIRJES: 6 ore KOHA TOTAL: 6 ore 25 min      […]

Më tepër
E mërkurë 8 Prill, 2020 / Receta GatimiSfoliat me mollë

Sfoliat me mollë është një ëmbëlsirë që mund të përgatitet në 20 minuta total. Ideale kur doni diçka të shijshme, […]

Më tepër
E mërkurë 8 Prill, 2020 / Receta GatimiKrepa të mbushur me reçel

Krepa të mbushur me reçel për një mëngjes plot energji apo një pasdite plot shije. Rikthehemi më një recetë si […]

Më tepër
E mërkurë 8 Prill, 2020 / Receta GatimiMakarona flutur me pesto dhe domate të freskëta

Makarona flutur me pesto dhe domate të vogla të freskëta është pjatë që të kujton stinën e pranverës dhe shijen […]

Më tepër